• ÖZGÖRKEY OTOMOTİV LAND ROVER YETKİLİ SATICISI VE YETKİLİ SERVİSİ
 • YENİ RANGE ROVER

  YENİ RANGE ROVER

  Rafine kapasitenin zirvesi

 • YENİ RANGE ROVER SPORT

  YENİ RANGE ROVER SPORT

  En çevik ve en dinamik Land Rover

 • YENİ RANGE ROVER VELAR

  YENİ RANGE ROVER VELAR

  Avangart Range Rover

 • RANGE ROVER EVOQUE

  RANGE ROVER EVOQUE

  Farklı ve kişisel, kompakt bir formda gerçek bir Land Rover

 • YENİ DISCOVERY

  YENİ DISCOVERY

  Fazlasıyla çok yönlü

 • DISCOVERY SPORT

  DISCOVERY SPORT

  Maceracı, çok yönlü ve kompakt bir SUV

 • YENİ RANGE ROVER EVOQUE CONVERTIBLE

  YENİ RANGE ROVER EVOQUE CONVERTIBLE

  Tüm mevsimlere uygun bir Convertible

Bakım İşlemleri

GO CARD İLE BİRLİKTEYİZ.Özgörkey Otomotiv’de, üstün ve titiz satış sonrası hizmetlerimizi ve güvene dayalı işbirliğimizi GO Card ile pekiştiriyoruz. GO Card başvurusu yaparak aracınızı servis devamlılık programımıza üye yapabilirsiniz. GO Card, 2 yaşını doldurmuş* araçlarınıza servis hizmetleri sonrası ödemelerinde; araç yaşına göre değişen oranlarda anında servis devamlılık indirimi sağlıyor. GO Card ile ilgili tüm detaylara menülerden ulaşabilir veya bizimle temasa geçebilirsiniz.

*GO Card avantajlarından yararlanabilmeniz için aracınızın tescil tarihinden GO Card başvuru tarihinize kadar geçen sürenin 2 yılı geçmesi gereklidir. Aracın Yaşı = (GO Card başvuru tarihi - aracınızın tescil tarihi ) / 360.Neler Sağlar?

GO Card, belirli Borusan Otomotiv Yetkili Servislerinden alacağınız satış sonrası hizmetlerinde, faturanız üzerinde belirli oranlarda anında peşin indirim sağlar. Bir sonraki ziyaretinizi beklemeden, kazanılan indirim tutarı ödeme anında faturadan düşülür ve siz aracınızın model yılına göre değişen oranlarda daha düşük ödeme yaparsınız. Kazanılan indirim oranları aracınızın model yılına göre değişiklik göstermektedir. Aşağıdaki tabloda indirim oranlarını görebilirsiniz.

 • Araç Yaşı İndirim oranları
  2 yaşını dolduran % 10 İşçilik
  3 yaşını dolduran % 5 Parça % 15 İşçilik
  4 yaşını dolduran % 10 Parça % 15 İşçilik
  5 yaşını dolduran % 15 Parça % 15 İşçilik
  6 yaşını dolduran( ve üzeri) % 20 Parça % 15 İşçilik

*Parça indirim oranları, model yılına göre artmaktadır. 1 yıl içerisinde aracınızın en az bir servis işlemi faturalandırılırsa, bir sonraki 12 aylık dönemde bir üst indirim dilimindeki avantajlardan yararlanabilirsiniz.

GO Card, ayrıca Özgörkey Otomotiv' in ve Borusan Otomotiv Yetkili Servisleri' nin sizlere sunacakları yeni hizmetlerinden öncelikli olarak haberdar olmanızı sağlar.

Kimler Alabilir?

GO Card, 2 yaşını geçmiş araçlar için alınabilir.

Aracınızın yaşını şu şekilde hesaplayabilirsiniz: Aracın yaşı = (GO Card başvuru tarihi - aracınızın tescil tarihi ) / 360.

Nasıl Alınır?

Ruhsat bilgilerinizle 0850 252 30 30 nolu telefondan İletişim Merkezi'mizle irtibat kurabilirsiniz. Başvurunuz değerlendirilmeye alınacak ve en kısa sürede GO Card'ınız hazırlanıp, belirtmiş olduğunuz adrese gönderilecektir.

Araç satın alırken eski sahibinden devir:


* GO Card'ı olan kullanılmış bir araç satın aldığınızda, eski sahibinden GO Card'ı teslim almayı unutmayınız, çünkü bilgilerinizi yenilemek kaydı ile GO Card'ın tüm avantajlarından siz de yararlanabilirsiniz. Bunun için 0850 252 30 30 nolu telefondan İletişim Merkezi'ni arayıp, GO Card kayıtlarını yeniletmeniz yeterli olacaktır.

Önemli Noktalar

GO Card'ınız düzenlendiği tarihten itibaren 1 yıl süre için geçerli olacaktır. Başvuru tarihinizden itibaren 1 yıl içerisinde en az bir servis işleminizin faturalandırılması halinde, GO Card avantajlarından 1 yıl daha yararlanmaya devam edebilirsiniz. Yıl içinde kullanım olmadığı takdirde GO Card'ınız yenilenmeyecektir.

Aracınızın Yaşı: GO Card üyeliğini başlatmak için aracınızın tescil tarihinden GO Card başvuru tarihinize kadar geçen sürenin en az 2 yıl olması gereklidir yani aracınızın yaşının 2 yılı aşmış olması gerekir.

Aracınızın Yaşı = ( GO Card başvuru tarihi - Aracınızın tescil tarihi ) / 360.

Kullanılmış Araçlar: Aracınızı kullanılmış olarak aldıysanız GO Card için yaş sınırı söz konusu değildir ancak satın aldıktan sonra 15 ay içerisinde ruhsat fotokopinizle yetkili servislerimize başvuruda bulunmanız gerekmektedir.

Kullanım Süresi: GO Card bir kez alındıktan sonra devamlılık kriteri sağlandığı sürece her yıl yenilenir. Devamlılık kriteri, aracınızın yılda en az bir servis işleminin faturalandırılması ile sağlanır. 1 yıllık zaman diliminde kullanım olmadığı takdirde GO Card' ınız yenilenmeyecektir.

Kapsam Dışı Hizmetler: Sigorta kapsamına giren onarımlar, yağ, yakıt ve diğer sarf malzemeleri, lastik gibi yerel temin edilen malzemeler, çekici ve fason işçilik bedelleri ve yetkili servislerimizin parça satış bankosundan satın alınan perakende parçalar kapsam dışıdır.

ÖZGÖRKEY OTOMOTİV ÇALIŞMA SAATLERİ


Adres: Üniversite Caddesi No:66 35100 Bornova - İZMİR
Telefon: (232) 388 19 90
Faks:(232) 374 50 19
24 saat acil aramalar: 0850 755 0 557 (JLR)


SATIŞ
Pazartesi- Perşembe: 08:30-18:30
Cuma: 08:00 - 17:30
Cumartesi: 10:00 - 17:00
Pazar: KapalıSATIŞ SONRASI

Pazartesi- Perşembe: 08:30-18:30
Cuma: 08:00-17:30
Cumartesi: 09:00-17:00

Üniversite Caddesi No:66 35100 Bornova- İZMİR
Tel: +90 (232) 388 19 90 Fax: +90 (232) 374 50 19